Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

DH Labs
Silver Sonic

  


Odyssey

 

Odyssey hoparlör kablosu, kabloda açık ve dinamik ses arayan ama buna karşılık sonsuz bütçesi olmayan müzikseverler için ideal bir kablo. 14 awg’lik (1,6mm) OFHC bakır iletkenleri ve PE yalıtkanı ile DH Labs’in 19 yıldır şöhretini oluşturmuş doğal sesini bu kabloda da bulabiliyorsunuz. Odyssey, düşük fiyatı, esnekliği ve cazip görüntüsü ile ev sineması uygulamaları için de ideal bir kablo.

  • Çapı: 9 mm
  • Rengi: İnci beyazı
  • Yalıtkan: PE

Yorumlar:

Audio Video Revolution dergisinin Ekim 2011 sayısında DH Labs White Lightning, Odyssey ve Encore kablolarıyla ilgili güzel bir yazı çıkmış. Yazıdan kısa bir alıntı şöyle:

DH Labs’in White Lightning, Odyssey ve Encore kablolarını, Kimber, QED ve Transparent markalarından oluşan daha pahalı kabloların yerine taktım ve ciddi bir değerlendirme yapmadan yaklaşık 40 saat pişmelerine fırsat tanıdım. Kablolar biraz kendine geldikten sonra duyduğum şey son derece dengeli, doğal ve canlı bir sesti ve yerlerini aldıkları kabloların onda biri fiyatında olduklarına dair hiç bir belirti yoktu. Bu bana çok şaşırtıcı geldi. Ana hatlarıyla, müzikte çok önemli bir akışkanlık oluştu ve bununla birlikte müthiş bir zindelik vardı ve ara geçişler hızlı ve canlıydı.”

yazının tamamıDH Labs tüm ürünler

 

Ana sayfa