Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

DH Labs
Silver Sonic

  


RED WAVE Cereyan Kablosu

 

Yeni RED WAVE  yalnızca bir cereyan kablosu olmanın çok ötesindedir. 10 AWG kalınlıkta üç iletkeni 1368 adet birbirine sarılmış gümüş kaplı aşırı derecede saf bakırdan mamul ince telden oluşmaktadır. Bu çok yüksek performanslı iletkenler çok düşük endüktanslı ve çifte ekranlı bir yapı içerisinde kullanılmıştır ve böylece hem düşük ve hem yüksek frekanstaki gürültülerden etkilenmemesi sağlanmıştır. Bu Silver Sonic kablo ani akım çıkışlarını tereddütsüz iletecek şekilde ve en nadide müzik sistemlerinin taleplerine cevap vermek için tasarlanmıştır.

Her müzik sisteminin temelinde beslendiği güç yatar ve RED VAWE kablonun kullanımı güç besleme sisteminize yapabileceğiniz en önemli iyileştirmedir. 2.0 micron 24 karat altın kaplı Oyaide fişlerle sonlandırılmıştır.

Yorumlar:

Bound for Sound dergisinde Red Wave cereyan kablosuyla ilgili çıkmış olan yazıdan kısa bir alıntı:

“Dinleme notlarıma yazdığım ilk şey “Hızlı ve gövdeli” oldu. Buna ek olarak Red Wave cereyan kablosunun markası ne olursa olsun amplilerin sesinde oluşturdukları belirgin saydamlığı not ettim. Eğer ampliniz arzu ettiğinizden daha perdeli çalıyorsa ve baslarına daha fazla güç ve hız gerekiyorsa ve bunlara ek olarak üst frekanslarda pırıltı da istiyorsanız Red Wave tam aradığınız kablodur.

Üstünde durulması gereken önemli bir nokta da Red Wave cereyan kablosunun sağlamış olduğu hız ve saydamlık hiç bir şekilde alt-orta frekansların sıcaklığından ve gövdelerinden ödün vererek olmamaktadır. Bu kabloyu sistemime bağladığımda sahne üç boyutluluğunda artış, temiz bir arka plan ve oldukça faal, enerji dolu bir sahne gözlemledim.”

yazının tamamı 

DH Labs tüm ürünler

 

Ana sayfa