Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

DH Labs
Silver Sonic

  

White Lightning Ara Kablo

 DH Labs'in son derece popüler olmuş Phantom isimli kablosunun yerini almış olan White Lightning ara kablo, daha düşük kapasitans değeri, iyileştirilmiş ekranlaması ve daha cazip görünüşüyle daha da yüksek bir kalite / fiyat oranı sunuyor. Diğer özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • OFC bakır iletkenler
  • Köpük PE yalıtkan
  • %95 örtü sağlayan çok  sık örgülü ekran
  • Düşük kapasitans (24 pF / ft)
  • Çok cazip "Sedef Beyaz" dış görünüm

White Lightning kablonun tonal dengesi çok doğal, son derece detaylı ve sıcak bir sesi var. Kablonun iki ucunda DH Labs'in yüksek kalitedeki RCA konektörü ve kurşunsuz gümüş lehim yer almakta.

Hesaplı fiyatı sizi sakın yanıltmasın, DH Labs White Lightning kablonun şaşırtıcı derecede büyük sahnesi müzik dinlemenin ne kadar keyifli birşey olduğunu hatırlamanızı sağlıyor. Yüksek kaliteli bir müzik sisteminde yer alabileceği gibi ev sineması sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir kablo.


Yorumlar
:

Audio Video Revolution dergisinin Ekim 2011 sayısında DH Labs White Lightning, Odyssey ve Encore kablolarıyla ilgili güzel bir yazı çıkmış. Yazıdan kısa bir alıntı şöyle:

DH Labs’in White Lightning, Odyssey ve Encore kablolarını, Kimber, QED ve Transparent markalarından oluşan daha pahalı kabloların yerine taktım ve ciddi bir değerlendirme yapmadan yaklaşık 40 saat pişmelerine fırsat tanıdım. Kablolar biraz kendine geldikten sonra duyduğum şey son derece dengeli, doğal ve canlı bir sesti ve yerlerini aldıkları kabloların onda biri fiyatında olduklarına dair hiç bir belirti yoktu. Bu bana çok şaşırtıcı geldi. Ana hatlarıyla, müzikte çok önemli bir akışkanlık oluştu ve bununla birlikte müthiş bir zindelik vardı ve ara geçişler hızlı ve canlıydı.”

yazının tamamıDH Labs tüm ürünler

 

Ana sayfa