Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

Ecosse
Reference Cable

Big Orange

 


Ecosse'un yüksek performanslı elektrik kabloları ürün yelpazesine yeni katılmış olmakla birlikte fiyatına göre etkileri çok büyüktür. İyi bir elektrik kablosunun sisteminizin sesinde yarattığı fark kolay kolay inanılabilecek türden bir fark değildir. Çok iyi elektrik kabloları da her zaman pahalı olmak zorunda değildir ve sisteminizin sesini daha ileri noktalara götürmenin belki de fiyat yönünden en verimli yöntemidir. Sıradan elektrik kablonuzu hiç vakit kaybetmeden en azından Big Orange ile değiştirmenizi içtenlikle öneririz.

Bu çok damarlı (elektromanyetik ve radyo dalagalarının enterferansını daha etkili bir şekilde engelliyebilmek için) kablo her tür CD çalar ve her tür ampliyle uyumludur ve cihazınızın performansına beklentinizin çok üstünde bir katkısı olacağını garanti ederiz . Basların alt frekanslara uzantısı artar, köşeler daha belirgin bir şekilde tanımlanır ve sesin detayı artar.

Kablo uçları, iyi bir temas oluşturabilmek ve korozyona bağlı etkileri azaltmak için Ecosse'un özel Supersolder™ lehim teli ile lehimlenmiştir. Bununla birlikte yüksek kalitede dişi ve erkek fişlerin kullanılmış olması 'The Big Orange Powerchord™'a erişilmesi güç bir kalite/fiyat oranı sağlar . 1m, 1,5 m ve 2 m uzunlukları mevcuttur.


Yorumlar:

"...lets not mock the monikers but extol the Big Orange's performance. Its a great step up from bundled power cords.

VERDICT: ...its sonics cut the mustard."

What Hi-Fi? Sound and Vision Sept 2004

Sn. Gültekin Pulat'ın yorumları


Ecosse @ Timpani

Ana Sayfa