Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

Ecosse
Reference Cable

Conductor - CA1

 


Conductor - CA1, What Hi-Fi dergisi tarafından 2000/2001 yıllarının en iyi ara kablosu seçildi ve kendi fiyat kategorisinde (65.- GBP + KDV / 0.8m çift) muhtemelen dünyada mevcut en iyi ara kablo olduğunu söylemek bir abartı olmaz.

Composer'ın bir üst modeli olduğundan Conducter'a geçtiğinizde daha yumuşak ve grensiz üst frekanslar ve daha derinlikli bas sesler duyulacağı beklentisi oluşur. Conductor ile tüm bunları ve hatta daha fazlasını son derece makul bir fiyata elde edebiliyorsunuz. Conductor'da çift kat örgülü ekran teşkil eden iletken bulunur ve çok kaliteli bir RCA konektör olan ve Faraday kafesi oluşturma özelliği de bulunan Ecosse'un altın kaplama MACH1 tipi konektörünü kullanmaktadır.

Conductor, aynı fiyat aralığındaki herhangi bir kablonun verebileceğinden daha fazla detay bilgi, daha büyük bir dinamik aralık ve daha belirgin bir sahne imajı sağlar.

 

Yorumlar:

"Able to pound out the heaviest of beats with the best of them without losing any of the speed and detail from the original recording it's a sure-fire buy for rockers and dance fans alike. Switch to classical and the cable's a winner too…"

WHAT HI-FI AWARDS 2000/01

"...a beautifully constructed cable with exceptionally high quality phono plugs."

HI-FI WORLD MAGAZINE 1999

"It has an even touch that allows all genres of music to sound their best."

WHAT HI-FI? SOUND & VISION ULTIMATE GUIDE 2003

"Ecosse is fast becoming a name synonymous with everything thats quality about cable-and that includes its CA1 interconnect."

WHAT HI-FI? SOUND & VISION ULTIMATE GUIDE 2001

"…this is a great cable for the money."

WHAT HI-FI SEPT 2000

 


Ecosse @ Timpani

Ana Sayfa