Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

Hegel

 


H90

 

Hegel H90, bugüne kadar hiç deneyimlemediğiniz kadar dinamik 60 watt’a (kanal başına) sahip ve kullanım esnekliğiyle teknik özellikleri değerine değer katıyor. “Network streaming”, Apple Airplay® ve muhtelif dijital ve analog girişler bu özelliklerden birkaçı. “Streaming” dışındaki tüm girişlerin volüm seviyesini sabitlemek mümkün; böylece H90’ı herhangi bir ev sinema sistemine kolaylıkla entegre edebiliyorsunuz. Veya yalnızca Sonos streamer cihazınızın dijital çıkışını H90’a bağlayıp, Hegel’in kendi uzaktan kumandası yerine Sonos’un ses kısma özelliğini kullanmanız da mümkün. Ayrıca yüksek kalitede bir kulaklık çıkışıyla şık bir OLED göstergesi var.

Yeni ve iyileştirilmiş SoundEngine2 devresi distorsiyonu önceki modellere kıyasla daha da düşük seviyelere çekiyor. Müzikteki bütün mikro detayları duyabiliyorsunuz. Son derece akışkan ve doğal çalarken, sizi performansın içine çeken ve oradaymışlık hissini oluşturanlar bu tür detaylar. SoundEngine2, hoparlörleri çok iyi dizginleyerek bas kontrolünü bariz bir şekilde artırıyor. Bu yüzden, H90’ın 60 watt gibi mütevazi sayılabilecek gücü birçok hoparlör için yeterli olabiliyor. “Damping Factor”ü (Dizginleme Katsayısı) ve buna bağlı bas kontrolü endüstri ortalamasının yaklaşık 20 kat üzerinde. Kule tip büyük hoparlörlerle eşleştirildiğinde bile son derece dinamik ve güçlü bir bas performansı elde edebiliyorsunuz.

H90’ı tek başına kullanarak bir çift hoparlöre, TV’nize, kulaklığınıza veya fono katınıza bağladığınızda ne derece başarılı olduğunu fark edeceksiniz.

Teknik Özellikler:

Çıkış Gücü: 2 x 60W @ 8 Ohms
En düşük yük: 2 ohm
Analog Girişler: 2 x RCA (unbalanced)
Dijital Girişler: 1 x koaksiyal S/PDIF, 3 x optik S/PDIF, 1 x USB, 1 x Network
Line Seviyesi Çıkış: 1 x RCA (unbalanced değişken)
Frekans Aralığı: 5Hz-100kHz
Sinyal / Gürültü Oranı: 100dB’den fazla
Crosstalk: -100dB’den az
Distorsiyon: %0.01’den az @ 25W 8 Ohms 1kHz
İntermodülasyon Distorsiyonu: %0.01’den az (19kHz + 20kHz)
Damping Factor: 2000’den fazla (ana güç çıkışlarında)
Ebatlar: 8cm x 43cm x 31cm (YxExD), 11kg sevk ağırlığı

 

Kullanıcı el kitabı


Yorumlar:


Hegel H90 entegre ampli, hi-fi+ dergisi tarafından "2017 Yılının En İyi Ürünü" seçildi.

yazının tamamı


Diğer yazılar:

 

 

 


Hegel @ Timpani

Ana Sayfa