Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

Milty

  Plak Bakım Ürünleri

 

 

Stoklarımızda bulundurduğumuz Milty ürünleri:

 

Milty DUOPAD:

Çift taraflı temizleme yüzeyi bir mıknatıs gibi davranıyor: Plak yivlerine birikmiş her tür tozu ve kiri üzerine çekiyor. Tek başına son derece etkili olabildiği gibi bir temizleme solüsyonu ile de kullanabilmek mümkün. Plak kirden arındırılınca fon gürültüsü azalıyor ve ses performansı artıyor.

Milty MI0135 Carbon Fibre Brush:

Milty'nin plak temizleme fırçası binlerce karbon elyafı kıldan oluşuyor. Çok ince kıllar, en ücra köşelere tutunmuş toz parçacıklarını kolayca temizleyebiliyor. Antistatik özelliği sayesinde de plağa temizlik sonrasında fazlaca toz toplanması engellenmiş oluyor.

Milty MI0075 Super Exstatic Brush:

Plağın yivlerine yerleşmiş kirleri ve tozu temizlemenin en etkin yöntemi. Karbon elyefı kıllar ve yumuşak kadife yüzey, istenmeyen pislikleri çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırıp ses kalitesini artırıyor, plağın ve iğnenin ömrünü uzatıyor.

Milty Zerostat 3:

Milty Zerostat 3 Antistatik Tabanca çok farklı maksatlarla kullanılabilen bir antistatik jeneratör ama bizim amacımız yalnızca plak yüzeyindeki statik şarjı yok etmek. Zerostat'ın tetiğini çektiğinizde bir ion akımı başlatmış oluyorsunuz. Bu cihazın sihri içinde barındırdığı iki güçlü piezoelektrik kristal ve onları sıkıştıymaya yarayan patentli tetik mekanizmasında yatıyor. Milty Zerostat 3 plak yüzeyindeki statik şarjı anında yok ediyor. Plağı uygulama öncesinde ve sonrasında dinlediğinizde çözünürlükte, gürültüde ve sahne büyüklüğünde önemli farklar duyuyorsunuz. Plak dinleyenler için elzem bir aksesuar. Hararetle tavsiye ederiz.

KULLANIMI: Zerostat'ı plak yüzeyinden yaklaşık 5cm yukarıda tutarak tetiğini yavaşça çekin ve tetiği bırakmadan önce Zerostat'ı plaktan uzaklaştırın. Bu işlemi plağın dört köşesinde de tekrar edin.


Milty Zerostat 3'ün etkisini gösteren kısa bir video:

 


 

 

Ana sayfa