Ana Sayfa


Nasıl Gidilir

info@timpani.com.tr

nuance & fluence

 

SteinMusic

  

SteinMusic ürünlerini ilk olarak Mayıs 2012'de Münih fuarında dinleyip test etme imkanı bulduk. Fuarda duyduklarımızdan çok etkilenince de birer örnek sipariş edip yaz boyunca Timpani'de, zaman zaman ziyertçilerimizle birlikte, uzun uzun test ettik. Fuardaki bulgularımız tümüyle teyid olunca da SteinMusic ürünlerini markalarımız arasına katmaya karar verdik. İlk parti ithalatımız Ekim ayı ortasında elimize ulaştı.

Etkilerini ilgili sayfalarda dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık, basında çıkmış yazıları koyduk ancak hiçbir sözcük, sayfalarca yazı birkaç dakikalık bir dinletinin yerini tutamıyor. Bu yüzden SteinMusic ürünleri test etmek üzere Timpani'ye bekliyoruz. Yolculuğunuza ve zamanınıza değeceğine inanıyoruz.

 


Stoklarımızdaki SteinMusic ürünleri:

Harmonizer Sistemi

Harmonizer H2a ve H2b

Oda akustiğini önemli ölçüde iyileştiren ve çok farklı bir boyut katan cihaz. Yeni versiyonu pilla de kullanılabilmekte ve pil ömrü 2 yılın üzerine çıkabilmekte.

detay için

 

Black Stones (siyah taşlar)

H2 Harmonizer'ler ile birlikte kullanılıyor. Oda akustiğinin optimizasyonuna katkı yapıyor.

detay için

Black Diamonds (siyah elmaslar)

Siyah taşlara benziyor, ancak buna ek olarak kuantum fiziğinden yararlanarak geliştirilmiş bir teknik barındırıyor. Siyah taşlardan daha etkin ve istendiğinde onların yerine kullanılabilir.

detay için

Blue Diamonds (mavi elmaslar)

Siyah taşlara kıyasla müzikdeki doğallık daha da artıyor. Siyah taşlardan önemli ölçüde daha etkin ve Harmonizer sistemden bağımsız olarak da kullanmak mümkün.

detay için

Diğer Aksesuarlar

Inline Power 2

SteinMusic'in geliştirmiş olduğu yeni teknoloji sayesinde kablonun etrafında oluşan manyetik alan tümüyle düzensiz bir yapıya dönüşüp kendi kendini etkisizleştiriyor. Sese olumlu etkisi müthiş!

detay için

Inline Power 2 Signature yeni

SteinMusic'in geliştirmiş olduğu yeni teknoloji sayesinde kablonun etrafında oluşan manyetik alan tümüyle düzensiz bir yapıya dönüşüp kendi kendini etkisizleştiriyor. Sese etkisi standart modelin çok üzerinde!

detay için

DE-2 CD Koşullandırıcı

Manyetizasyonu, elektrostatik yükü, malzemenin iç gerilimini azaltıyor ve buna bağlı olarak seste önemli iyileşme oluyor.
CD, DVD ve kablolar için.

detay için

DE-3 LP Koşullandırıcı

Manyetizasyonu, elektrostatik yükü, malzemenin iç gerilimini azaltıyor ve buna bağlı olarak seste önemli iyileşme oluyor.
LP, CD, DVD ve kablolar için.

detay için

Speaker Match

Ampli, hoparlör kablosu ve hoparlör arasında uyum yaratarak seste önemli iyileşme yapıyor.

detay için

Speaker Match Plus

Speaker Match modelinin üst versiyonu. Bu versiyonda, daha büyük iç bileşenler ve kuantum fiziğinden esinlenilmiş teknik kullanılıyor.
Çatal uç veya banana ile sonlandırılmış olarak teslim edilebilir.

detay için

Super Naturals

Seramik elemanlarla akustik olarak optimize edilmiş ve Amerikan cevizinden imal edilmiş ayak. Cihazların altında kullanılıyor ve üçlü takım olarak satılıyor. 80 kademeli, oldukça zor bir imalatı varmış.

E-Pads +S

11, 22, 33, ve +S olarak modelleri de mevcut. Moleküler etkileşim düzeyinde işlevleri var. Kendinden yapışkanlı. Cihazların üzerinde kullanıldığı gibi çok değişik noktalarda da (priz, cam, gibi) kullanılabiliyor.

 

SteinMusic web sitesi: www.steinmusic.de

SteinMusic fiyat listesi (Türkiye satış fiyatları listedeki fiyatlar +KDV şeklindedir)

 


Ana Sayfa